eksperti Scaffolding

20 vite përvojë prodhim

rreth nesh

i mirëpritur

Qingdao Xinguangzheng Steel Struktura Co, Ltd. është një prodhues profesional në dyer industriale, depo, punëtori, shtëpi të parafabrikuara, shtëpi enë, shtëpi pulave etj Sa për tani, ne kemi 20 vjet eksperiencë dhe fituar CE, ISO, BV dhe TUV çertifikatat.
Ne jemi një grup i madh i cili ka sistem të tërë të prodhimit, aftësitë e përkatës të objektit dhe produkte mbështetëse prodhimin dhe përpunimin. Gjithashtu Xinguangzheng është një ekspert në ofrimin e zgjidhje të integruar strukturë çeliku gardian të projektit, duke përfshirë anketës, projektimin, prodhimin dhe instalimin e gjithë bota.

Lexo më shumë
 • What is Steel Building
  What is Steel Building
  19-11-04
  A steel building is a metal structure fabricated with steel for the internal support and for exterior cladding, as opposed to steel framed buildings which generally use other materials for floors, ...
 • Xinguangzheng·Integration of animal husbandry and breeding
  Xinguangzheng·Integration of animal husba...
  19-08-16
  Layer  poultry Feed at ease, live comfortably Layer Poultry·Appearance Egg is a kind of cheap and good animal protein food. Because of its high protein, low fat, low calorie, high absorptivity an...
 • XINGUANGZHENG IS USING “STEEL STRUCTURE +” TO CONNECT AFRICA — “THERE IS NO SUNSET INDUSTRY, ONLY SUNSET THINKING”
  XINGUANGZHENG IS USING “STEEL STRUC...
  19-08-01
  Qingdao Xinguangzheng Steel Structure Co., Ltd. formally started construction of a workshop in Ethiopia in early October 2018. From doors and windows to air-conditioning to intelligent matching, Et...
Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!