скеле експерт

20 години искуство во производството

за нас

добредојден

Кингдао Xinguangzheng челична конструкција копродукции, ООД. е професионална производител во индустриски врати, магацин, работилница, монтажна куќа, сад куќа, живина куќа итн Како и за сега, имаме 20 години искуство и се здоби со CE, ISO, Б.В. и TUV сертификати.
Ние сме една голема група која има целиот производствен систем, способностите на соодветните придружни објекти и производи производство и преработка. Исто така Xinguangzheng е експерт во обезбедување на интегрирани решенија челична конструкција клуч проект, вклучувајќи истражување, проектирање, производство и монтажа во целиот свет.

Прочитај повеќе
 • How to Avoid Mistakes in Steel Structure ...
  21-05-29
  1.The positioning axis and supporting surface elevation of the foundation are out of tolerance The positioning axis of the foundation and the elevation of the s...
 • TOP 10 key points of frame during steel s...
  21-04-30
  一. Steel column installation for steel structure construction 1. Installation sequence of steel column: ① Foundation setting out → ② binding → ③ hoisting → ④ correction →...
 • Steel Structure Water Factory Complete
  Steel Structure Water Factory Complete
  21-04-06
  Congratulations to our friends in Ethiopia, the construction of the steel structure water factory and water production line are completed, inaugurated successful! ...
Прочитај повеќе

WhatsApp Онлајн Chat!